Anne Hamileyken - Rüya Gerçekleri - Bilimsel Rüya Analizi | Ahmet ÖZTÜRK

Anne Hamileyken

Anne Hamileyken

Çocuğun anne rahminde bulunduğu zaman içerisin de yalnızca bedenin oluşumu tamamlamakla kalmıyor, anne-baba da bulunan genetik bilgi ile geçmişin yaradılış kodları ve insana ait duygu özelliklerini beyne mikro yazılım olarak yükleniyor. Anne nerede nasıl yaşıyorsa, ne gibi yaşamsal bilgilere ve duygulara sahip ise doğal olarak doğacak çocuğa da bu bilgiler aktarılıyor.

Hamile kalmadan önce kadın normal bireyken, hamile kalır kalmaz farkında bile olmadan yaratılışında yüklenmiş  “annelik yazılımı” aktive  olunca  doğal olarak   dünyaya gelmemiş çocuğu sahiplenir, sever.

Çocuğun anne rahminde geçirdiği süre içerisinde, annenin duygusal olarak yaşadıkları, kaygılar,  mutluluklar, mutsuzluklar, hazlar, takıntılar, korkular, sevinç ve hüzün gibi tüm hormonsal oluşumlar en etkili şekilde rahmindeki çocuğa aktarılır.

Özellikle anne  hamileyken ne anlıyor ne düşünüyor  ne yaşıyorsa hepsi yalnızca fiziki koşullarda değil, anne ve çocuğun tüm biyolojik kozmik âlemini harekete geçirir. Anne ne yaşarsa rahminde bulunan çocukta yaşamı boyunca değiştiremeyeceği bu duyguları yasayacağı için anneye özellikle hamileliği  süresince ve sonraki üç yıl boyunca şefkatli davranmalı.